EcoCoins logo

Projektist

Tere tulemast uue virtuaalraha maailma.
Igapäevases tegevuses või tootmises tekkivad jäätmed viskame prügikasti. Sinna paigutatud jäätmed koosnevad erinevatest läbisegi materjalidest nagu paber, klaas, plastik. Neid materjale saaks aga edukalt kasutada toormena uute toodete valmistamiseks. Seega tuleb jäätmeid pidada ressursiks juba tekkimismomendil.
2013 aastal ainult 31% Eesti majapidamistest töötlesid prügi ümber, see tähendab, et 2/3 lihtsalt visatakse ära ja saastab maad ja vett.
Meil on plaanis situatsiooni uue virtuaalraha EcoCoin abil muuta. Kõik materjalid, mis saab ümber töödelda, hakkame vahetama EcoCoinsi vastu. Edasi münte saab vahetada asjade vastu, annetada või osaleda loteriis meie veebileheküljel.
Lisasime mänguelemendid maa päästmise protsessi ja anname igale kasutajatele võimalust mõõta oma öko-tegevused, jagada sõprade, sugulaste ja teiste inimestega. Niisama saaksime vabaneda ise oma jäätmetest mõistlikumalt ja pärandada oma lastele puhtama maa.
Meie leheküljel Te leiate mitmeid erinevaid võimalusi kaasa aidata!

Team

Meeskond

Iga meeskonna liige on teadlik enda rollist ja omab professionaalseid kogemusi oma valdkonnas.


Sergei Prokopov

Täpsemalt: 20 aastat tarkvara arendamise kogemust, mockup'ide visandite kirjutamisest kuni päristoodeteni välja. Hetkel tööl juhtiva tarkvara arendajana rahvusvahelises ettevõtes HireRight. Hiljuti lõpetas juhtimislalaseid kursuseid Suurbritannia avatud ülikoolis. Selles projektis olen idee autoriks ja meeskonna liidriks.

Email: sergei@ecocoins.ee

Telefon: +372 51 65 285

Oskused: Asp.net MVC MS SQL Azure Amazon AWS jQuery jQuery Mobile Java Script css3 bootstrap3 AJAX SpecFlow Continuous Integration Continuous Delivery


Aleksei Prokopov

Täpsemalt: 15 aastat tarkvara arendamise kogemust. Töötab startup asutuses Fits.me ja võtab osa restoranide reserveerimise startup’i arendamises. Selles projektis tegeleb arendamisega.

Email: aleksei@ecocoins.ee

Oskused: asp.net html5 css3 jquery bootstrap3


Ivan Semyonin

Täpsemalt: 8 aastat kogemust rahvusvahelises ettevõtes QA insenerina. Selles projektis tegutseb disainerina.

Email: ivan@ecocoins.ee


Marjana Tsernusits

Marjana

Täpsemalt: töötab logistika valdkonnas. Projektis minu käes on suhtlemine partneritega ja finantsosa.

Email: marjana@ecocoins.ee


Dmitri Plotnikov

Dmitri Plotnikov

Täpsemalt: Vabakutseline disainer-kujundaja, vastutab arvutigraafika eest. Loominguline lähenemine ja pilk asjadele.

Email: dmitry@ecocoins.ee


Your face could be here

Otsime oma meeskonda

Ootame kõiki huvilisi tutvuma meie uue projektiga ja aktiivselt osalema. Otsime meie meeskonda disaineri, turundajat, programmeerijat ja vabatahtlikke.

Kirjuta ennast meilile: info@ecocoins.ee või saada CV.

Vajalikud oskused: asp.net c# MVC html5 css3 jquery bootstrap3 Design


Please donate this project

Toeta meid!

Kui Teile meeldis meie projekt ning te soovite meid toetada, siis siin on väga hea võimalus. Te võite olla meie sponsoriks või pakkuda auhindu meie aktivistide jaoks. Meie mündid vahetatakse auhindade vastu. Kogu projekt on mittetulunduslik ning kõik laekumised lähevad edasi projekti arendamiseks.

Täname!

Konto annetustele Sergei Prokopov EE801010031551026220 või kasutage PayPal linki:


Version 5.11.2017 16:33